Sayfalar

11 Mart 2013 Pazartesi

Orusbu Arkadaş !

Şu orusbu arkadaştan hepimiz çektil dimi ? Allah onun belasını versin gerizekalı mahluk !! Çok sinirliyim şu anda. Tanıdığım bir kız var ''SUMO'' yapmadığı orusbuluk kalmadı utanmasa bana bile  '' gel senii sikeyim'' diyecek. Yani hepimiz bu kızın gazabına uğradık yemin ederim.Ama bazı kazığa yee yee doyamayan arkadaşlar hala onun yanında o da ayrı bir dangalaklık.Ergenlik diyip geçelim.

Bu sürtük geçenlerle arkadaşıma da zehirlerini salgıladı.Sevgilisiyle kavga etmişti arkadaşım bu Sumo da onun sevgilisine bir sürü şey söylemiş aralarını bozmak için.Kendi istiyordu herhalde ama NAAAH!! Neyse ki geri barıstılar.Ama bu kız yine yapmadığını bırakmadı tabii.Eee bırakır mı ? Bu devirde orusbu olmakta kolay değil.Bir sürü fitne fesat işlerle ugrasıyorsun.Bu kızla kavga da edilmiyor.Bir bağrıyoor bir bağrıyoor dağlara taşlara! Böyle cocuğum olsa valla vururum ağzının ortasına.Ailesi de nasıl bir aile ise artık.eee tabi para nerede saygınlık orada! Çocuğu adam gibi yetiştirmelerine gerek yok ki para ver yetiyor.Baskalarını gözünde hemen adam oluyorsun hemen haklı oluyorsun.Neyse işte kıza bir şey diyorsun buu öyle bir bağırıyor ki sanırsın 50 kişi birleşmişte bunu sikiyor.Yemin ederim kendini yırtıyor.Biz zaten yırtıldı sanıyoruz o bağırdığı zaman. Bu bağırıyor işte ''YAAA SEN NE DİOSN YAA BEN ŞUNU BUNU YAPMADIM ''bilmem nee vs vs.Biz diyoruz '' Ahaa tamam bu sefer kesin yırıldı kesin'' O bakire değildir zaten bağıra bağıra yırtmıştır.Sumo kılıklı davul göbekli gergedan popolu.Genelde haksız insanlar karsıdındakini bastırmak için bu yolur izler.Böyle eşşek sikiyormuş gibi bağırır bağırır herkes duysuun buna inansın bu ne çirkef olduğunu kanıtlasın herkes benden korksun modundadırlar.Orusbu işte. Hepimiz bir gün birleşip dövsek ne iyi olurdu.Hayali bile güzel valla.Zaten dün arkadasımla oturduk bu salağa komplo teorileri kurduk süper bir hazdı.Bakın bana sizden intikam önerileri.

Orusbu kız arkadaşınıza uygulayın:
 • Size orusbuluk yapan kız arkadaşınıza yapabileceğiniz en eski ve en etkili yöntemdir.Arkadaşlarınızla çok iyi bir dövme planı yapın.Her ayrıntıyı düşünün.Özellike böyle arkası markası varsa dikkatli olun.Sokaktaki kameraları,darb izi bırakmamayı,yüzünüzü gizlemeyi,kızın tek olmasını falan düşünün planı yapın ve uygulayın!!
 • Onun adına facebook ya da twitter hesabı alın.Profiline abidik gubudik şeyler yazın.Herkesi ekleyin küfür edin saçmalayın.(Modası kalmadı ama iyidir)
 • Telefon numarasını bulun.Erkeklerin görebileceği yerlere yazın altınada da ara beni aşkım filan gibi şeyler yazın.Ve yarın ki yüz halinin tadını çıkarın.(Doğru kullanılırsa çok etkili)(favorim)
 • Bunlar da olmaz diyorsanız eşyalarına zarar vermeyi deneyin.Mesela çantasından sevdiği bir şeyi alın parçalayın çöpe atın.Tabii okulda ki işyerinde ki çöplere değil.
 • Arkadaşlarıyla arasını bozun.Özellikle ortak arkadaşlarınız varsa bunu yapmak yararlı olacaktır.
 • Onun hakkında herkese dedikodu yayın.Zaten orusbu olduğu için çok da yalan olmacaktır.Dedikodu illa orusbuluklarıyla alakalı olmayabilir.Kızın çok hastalıklı şizofren vs. söyleyebilirsiniz.
 • Eğer bunu yapabilirseniz.Sevgilisiyle görüşeceği zamanı bulun.Bulucakları yere gidin.Boy boy fotograflarıı çekin.Ailesine yollayın.(İşinizi gizli bir ajan gibi yapmalısınız)
 • Eski sevgililerine gizli mektuplar atın.Senin hakkında herkese şöyle şöyle diyor diyip kötü şeyler söyleyin.Sonrası o erkeğe bağlı.Takmayadabilir.Sinirlenip agzına sıçadabilir.
 • Bunun bir değişini ona da yapabilirsiniz.Tehdit içerikli mektuplar yazın.Neden mektup ? Pcden mesaj atmak pek doğru olmayabilir polise filan giderse.Yani fake hesap alıp atsanız bile kızın arkası varsa yemez.O yüzden mektup yazın derim.Yazınızı değiştirerek.
 • Hiç biri olmaz diyorsanız da psikolojik baskı yapın.Toplayın arkadaşlarınızı gülün kakara kikiri yapın özellikle ona bakarak onun hakkında konusuyormus gibi yapın ki delirsin gebersin.(Aslında en iyisi budur)
 Benimde aklım nasıl çalısıyormuş.Çünkü çok kinliyim gerçekten çok şey yasattı bize.Tabii işin şakası çok takmayın sallayın gitsin.Çok canınızı yakmış ise de sallama mallama yok! Uygulayın gitsin :P
Sizinde fikirlerinizi bekliyorum alıp verelim ekonomiye can verelim :D

5 yorum:

 1. Bence hiiiç bulaşma. Belliki tehlikeli biri, başına daha da beter şeyler açar. Yokmuş gibi davran bak nasıl çıldırıyor. Az sabret bence :)

  YanıtlaSil
 2. Yok ben takmıyorum zaten :) ama aklımdan geçen düşünceleri paylasmak istedim :))

  YanıtlaSil
 3. En iyisi oturduğu sıraya yapıştırıcı dökmek sumonun:) yada hamburgere photosopla kafasını yerleştirip herkese dağıtmak olabilir.:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahh ahh keske :)) şu basit seyleri yapsam bile yeterdi :)

   Sil
 4. Merhabalar;
  Blogunuzu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım.
  226. takipçiniz benim.
  Bu arada çok hoş bir çekilişim var muhakkak beklerim :)
  Sevgiler
  http://whiteglaze.blogspot.com
  twitter: @_gamzeahmet_

  YanıtlaSil